Logo
PROVOZNÍ DOBA V NAŠICH SHOWROOMECH
kde nás najdete_ZAVŘENO            qr-code_modrožlutá
INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH SHOWROOMŮ

Zveme Vás k návštěvě našeho showroomu v Hradci Králové. Nejedná se o klasickou prodejnu, kde si zákazník připadá, že musí něco koupit, jakmile vstoupí. Vítán je každý, kdo se chce o těchto kolech něco dozvědět, bez ohledu na to, jestli se rozhodne kolo zakoupit nebo ne.
V showroomu kola „pouze“ předvádíme, poskytujeme o nich informace a umožňujeme jejich vyzkoušení. V případě zájmu o konkrétní kolo zákazník v klidu provede objednávku doma přes Internet, nikoli přímo v showroomu „pod tlakem“. Teprve poté s ním navážeme komunikaci ohledně dodání apod.
V našich showroomech také zodpovíme jakékoli dotazy týkající se těchto kol, navedeme Vás na to, jaká kola by odpovídala nejlépe Vašim potřebám a tělesným dispozicím.
Předem děkujeme za Váš zájem a věříme, že pro Vás budou zde poskytnuté informace přínosné. Informace poskytneme v době nepřítomnosti i telefonicky na čísle 498 779 110 nebo e-mailem na adrese kolazholandska@merka.cz.
 
TERMÍN NÁVŠTĚVY LZE DOHODNOUT I INDIVIDUÁLNĚ MIMO VYZNAČENÉ OTVÍRACÍ HODINY.
vchod 2
PORADÍME VÁM S VÝBĚREM
V návaznosti na vyplněný formulář  Vám zašleme doporučení, jak se v e-shopu pohybovat a na jaká kola se orientovat, popř. pošleme přehled vhodných kol pro Vás.
běžná dojezdová vzdálenost *
terén převážně *
typ rámu *
užití *
lze vyplnit i více možností
termín dodání *
 *
hmotnost (kg)
 *
ochrana osobních údajů *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Dodání na území ĆR u objednávek od 20 000 Kč ZDARMA, jinak dopravné 1 500 Kč. OSOBNÍ ODBĚR SE SLEVOU 5%.
Podívejte se na  DESET A JEDEN DŮVOD, PROČ KOLA AZOR.  Pokud při výběru kola tápete, přečtěte si pár slov o tom  JAK VYBRAT KOLO.  V naší nabídce si vyberou jak pánové, tak především dámy - poznejte  PŘEDNOSTI DÁMSKÉHO MĚSTSKÉHO KOLA.  Chcete vědět jak  DEMONTOVAT ZADNÍ KOLO?  Chcete si nechat VAŠE KOLO POJISTIT ?  Rádi zodpovíme  VAŠE DOTAZY.

Volejte v pracovní dny 8 - 17:00 hodin

+420 498 779 110
kolazholandska@merka.cz
showroom
 
Navštivte některý z našich showroomů
 

 
Hradec Králové - Vážní 857    (žlutá budova MERKA SPEDITION, s.r.o.)
Mapa pobočka Zobrazit na mapě
© Kola z Holandska | Nastavení cookies