Logo
Domovská stránka / 10 + 1 důvod, proč kola AZOR

10 + 1 důvod, proč kola AZOR

 1. Všechna kola Azor jsou vyrobena v Nizozemsku v městě Hoogeveen.
 2. Kola Azor mají tři vrstvy odolného laku.  První vrstva obsahuje zinek, který zabraňuje proniknutí koroze pod lak. Průhledná prášková vrstva na matných barvách zabraňuje odření.
 3. Blatníky a rám jsou pod vrstvami laku galvanizovány (stejně tak dutiny), nebo jsou stejně jako řidítka i další komponenty jsou téměř vždy vyrobeny z nerezové oceli (kromě některých druhů lehkých kol, kde se používá hliník). Svary jsou ošetřené mědí, což snižuje korozizesiluje spoje.
 4. Díky pevným rámům vyrobeným z větších trubek je kolo stabilní a pevné. Jízda na něm je lehčí, protože energie není absorbována rámem, ale přenáší s minimálními ztrátami do zadního kola. To je umocněno důmyslnou geometrií rámů.
 5. Kola Azor mají silnější ráfky s protidefektovými dušemi a se silnějšími paprsky (č.13), aby byla pevnější. Paprsky z nerez oceli přesně zapadají do náboje kola (o 80 % menší lámavost paprsků) a jejich tloušťka je minimálně 2,35 mm (paprsky 13).  Speciální způsob jejich zasazení do kola zvyšuje laterální pevnostsnižuje boční házivost kola.
 6. Kolo jsou opatřena ochranou proti přetočení řídítek, což zabraňuje jejich přetočení o 360 stupňů a tím i poškození brzdových lanek a světelných kabelů.
 7. Pokud jsou rámy vybaveny dvojitým středovým stojánkem, neulomí se, i když budete sedět na kole postaveném na stojanu.
 8. Lanka z nerez oceli jsou potažená teflonem. To zaručuje hladký chod.
 9. Téměř všechny svary jsou ošetřené mědí. To snižuje korozizesiluje spoje.
 10. Kola jsou sestavena ručně s důkladnou péčí.  Všechny díly jsou důkladně testovány. Test zahrnuje zkoušku opotřebení, zkoušku laku, testují se brzdové páky, kola, na kovových a elektrických součástkách je testována koroze a u dalších materiálů pevnost.
 11. Díky použití těch nejlepších materiálů a dílů je kolo Azor velmi spolehlivé a zaručuje jízdní komfortdlouhá léta potěšení z cyklistiky.
Nevěříte ?       VĚŘTE  !!!!!!!               >>>
Volejte v pracovní dny 8 - 17:00 hodin

+420 498 779 110
kolazholandska@merka.cz
showroom
 
Navštivte náš showroom
 

 
Hradec Králové - Vážní 857    (žlutá budova MERKA SPEDITION, s.r.o.)
Mapa pobočka Zobrazit na mapě
© Kola z Holandska | Nastavení cookies