Logo
Domovská stránka / Nabídka pro Jaromiru Rieplovou
Vážená paní Rieplová,
 
 

 I.

nabídka pro terén zvlněný až kopcovitý (nikoli extrémně kopcovitý): Obě kola jsou sportovnější, s hliníkovým rámem a z důvodu snížení hmotnosti mají čelisťové brzdy a nemají dynamo.
  • Kolo IJSSEL D nemá ze stejného důvodu ani stojánek (ten lze ovšem dodatečně přidělat) a má sportovnější sedlo. Ve velikosti 55 cm je možno jej vidět v našem showroomu v Hradci Králové.
  • Kolo FLEVOLAND D bohužel aktuálně nemáme, ale měli jsme ho a naši zákazníci si ho velmi pochvalují:
 
 
II.
Pro terén mírně zvlněný až zvlněný lze použít kola s následujícími dámskými rámy o velikosti 45 nebo 49 cm, které se pojií se slabšími pneumatikami (37 mm). Každý z níže uvedených rámů se vyrábí v 5 variantách, které jsou pro všechny tyto rámy stejné a liší se výbvou (převody, sedlem, nosiči, pneumatikami apod.):
 
 
III.
Pro terén mírně zvlněný až zvlněný lze použít v případě, že Vám to Vaše cyklistická zdatnost umožní, i kola s dámskými rámy o velikosti 49 cm, ktero se pojí se silnějšími pneumatikami (47-50 mm). Každý z těchto rámů se vyrábí v 10 provedeních, která se jako v předchozím případě liší výbavou:
PORADÍME VÁM S VÝBĚREM
V návaznosti na vyplněný formulář  Vám zašleme doporučení, jak se v e-shopu pohybovat a na jaká kola se orientovat, popř. pošleme přehled vhodných kol pro Vás.
běžná dojezdová vzdálenost *
terén převážně *
typ rámu *
užití *
lze vyplnit i více možností
termín dodání *
 *
hmotnost (kg)
 *
ochrana osobních údajů *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Dodání na území ĆR u objednávek od 20 000 Kč ZDARMA, jinak dopravné 1 500 Kč. OSOBNÍ ODBĚR SE SLEVOU 5%.
Podívejte se na  DESET A JEDEN DŮVOD, PROČ KOLA AZOR.  Pokud při výběru kola tápete, přečtěte si pár slov o tom  JAK VYBRAT KOLO.  V naší nabídce si vyberou jak pánové, tak především dámy - poznejte  PŘEDNOSTI DÁMSKÉHO MĚSTSKÉHO KOLA.  Chcete vědět jak  DEMONTOVAT ZADNÍ KOLO?  Chcete si nechat VAŠE KOLO POJISTIT ?  Rádi zodpovíme  VAŠE DOTAZY.

Volejte v pracovní dny 8 - 17:00 hodin

+420 498 779 110
kolazholandska@merka.cz
showroom
 
Navštivte některý z našich showroomů
 

 
Hradec Králové - Vážní 857    (žlutá budova MERKA SPEDITION, s.r.o.)
Mapa pobočka Zobrazit na mapě
© Kola z Holandska | Nastavení cookies