Logo
Domovská stránka / Nabídka pro Ivanu Bobrovou
Vážená paní Bobrová,

Váš požadavek na retro kola s hlubokými řídítky splňují spíše kola se širšími pneumatikami (47-50 mm) - jsou robustnější, jízda na nich je pohodlnější, avšak mají však o něco větší valivý odpor. Můžete vybítat mezí následujícími rámy, a to ve všech provedeních (u každého rámu jich je 10). Všechna provedení splňují Váš požadavek na hluboká řídítka a na možnost přepravu dětí a nákladů.
Bohužel u těchto kole je vesměs nejmenší velikost rámu 49 cm, bylo by dobré ověřit (návštěvou v našem showroomu), jestli by Vám tento rám velikostně vyhovoval.
Jedinou výjimkou u kol se silnějšími pneumatikami je kolo PETIT - toto kolo se vyrábí jak s rámem o velikosti 45, tak i 49 cm. Upozorňujeme však, že toto kolo má menší kola, a to 24 palců, zatímco ostatní kola mají 28 palců.
Vzhledem k Vašemu zadání (mírně zvlněný terén, převoz dětí a nákladu) byste měla volit mezi 7 a více převody.
V e-mailu jsme Vám poslali 3 barevná provedení kola BABIČKA CAROLINA NN7D 49 (jiskřivá červená, matná petrolejová a matná fialová).
Zde je nabídka kol se slabšími pneumatikami (37 mm), z nichž většina se vyrábí mj. o velikosti 45 i 49 cm. Protože ne všechny varianty u těchto rámů vyhovují Vašemu zadání, uvádíme výběr těch kol, o kterých si myslíme, že by Vám mohla vyhovovat.
PORADÍME VÁM S VÝBĚREM
V návaznosti na vyplněný formulář  Vám zašleme doporučení, jak se v e-shopu pohybovat a na jaká kola se orientovat, popř. pošleme přehled vhodných kol pro Vás.
běžná dojezdová vzdálenost *
terén převážně *
typ rámu *
užití *
lze vyplnit i více možností
termín dodání *
 *
hmotnost (kg)
 *
ochrana osobních údajů *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Dodání na území ĆR u objednávek od 20 000 Kč ZDARMA, jinak dopravné 1 500 Kč. OSOBNÍ ODBĚR SE SLEVOU 5%.
Podívejte se na  DESET A JEDEN DŮVOD, PROČ KOLA AZOR.  Pokud při výběru kola tápete, přečtěte si pár slov o tom  JAK VYBRAT KOLO.  V naší nabídce si vyberou jak pánové, tak především dámy - poznejte  PŘEDNOSTI DÁMSKÉHO MĚSTSKÉHO KOLA.  Chcete vědět jak  DEMONTOVAT ZADNÍ KOLO?  Chcete si nechat VAŠE KOLO POJISTIT ?  Rádi zodpovíme  VAŠE DOTAZY.

Volejte v pracovní dny 8 - 17:00 hodin

+420 498 779 110
kolazholandska@merka.cz
showroom
 
Navštivte některý z našich showroomů
 

 
Hradec Králové - Vážní 857    (žlutá budova MERKA SPEDITION, s.r.o.)
Mapa pobočka Zobrazit na mapě
© Kola z Holandska | Nastavení cookies